Festivalske galerije

14.10.2017

Klub Gromka - AKC Metelkova mesto

14.10.2017

burleskni performans, Klub Gromka - AKC Metelkova mesto,

14.10.2017

Stara mestna elektrarna

14.10.2017

Galerija Škuc

14.10.2017

Kinodvor

14.10.2017

konferenca, Stara mestna elektrarna - SIndikalna dvorana

13.10.2017

predstavitev del v nastajanju, Stara mestna elektrarna

13.10.2017

srečanje, Stara mestna elektrarna - SIndikalna dvorana

12.10.2017

koncert, Klub Gromka - AKC Metelkova mesto

12.10.2017

otvoritev razstave, Galerija ŠKUC

12.10.2017

lokacijski večmedijski performans

11.10.2017

plesna predstava, sledi DJ set Roryja Moora in otvoritev razstave kolažev Globinsko čisto, Španski borci

11.10.2017

predavanje Érica Fassina in pogovor z Romanom Kuharjem, Mestni muzej

10.10.2017

koncert, Klub CD

10.10.2017

delavnica, +MSUM,

9.10.2017

Galerija Alkatraz

9.10.2017

pogovor, Stara mestna elektrarna

8.10.2017

filmska instalacija, Galerija Alkatraz

7.10.2017

performans, Moderna galerija

7.10.2017

film, Kinodvor

7.10.2017

Ballasijev inštitut

7.10.2017

delavnica, Stara mestna elektrarna

6.10.2017

otvoritev razstave, Galerija Kresija

5.10.2017

Akademija za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani

4.10.2017

koncert, Klub CD

26.9.2017

KULT3000

26.9.2017

KULT3000

16.10.2016

AKC Metelkova mesto / 16. 10. 2016

16.10.2016

Laura Olalde in udeleženke Anja Fekonja, Barbara Jurkovšek, Danijela Zajc, Karmen Solta, Nina Bric, Tatiana Kocmur, Tina Susnik, Sylvia Schrott, Vera Stanković, Vesna Skreblin, iGEM Team / AKC Metelkova mesto / 5. - 16. 10. 2016

15.10.2016

DJ Večeri: Tristiana, Nulla, Damaris, NinaBelle, Blönduós, Nova deViator / Pritličje / 7., 14., 15. 10. 2016

15.10.2016

Galerija Škuc / 15. 10. 2016

15.10.2016

Lutkovno gledališče Ljubljana / 14., 15. 10. 2016

15.10.2016

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, 12. - 16. 10. 2016

14.10.2016

Galerija Škuc / 14. 10. 2016

13.10.2016

Aksioma - Projektni prostor, 10. - 13. 10. 2016

12.10.2016

Galerija Škuc / 13. 10. 2016

12.10.2016

Lutkovno gledališče Ljubljana / 12. 10. 2016

12.10.2016

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana / 12. 10. 2016

12.10.2016

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana / 12. 10. 2016

11.10.2016

Plesni Teater Ljubljana / 11. 10. 2016