Festivalske galerije

16.10.2016

AKC Metelkova mesto / 16. 10. 2016

16.10.2016

Laura Olalde in udeleženke Anja Fekonja, Barbara Jurkovšek, Danijela Zajc, Karmen Solta, Nina Bric, Tatiana Kocmur, Tina Susnik, Sylvia Schrott, Vera Stanković, Vesna Skreblin, iGEM Team / AKC Metelkova mesto / 5. - 16. 10. 2016

15.10.2016

DJ Večeri: Tristiana, Nulla, Damaris, NinaBelle, Blönduós, Nova deViator / Pritličje / 7., 14., 15. 10. 2016

15.10.2016

Galerija Škuc / 15. 10. 2016

15.10.2016

Lutkovno gledališče Ljubljana / 14., 15. 10. 2016

15.10.2016

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, 12. - 16. 10. 2016

14.10.2016

Galerija Škuc / 14. 10. 2016

13.10.2016

Aksioma - Projektni prostor, 10. - 13. 10. 2016

12.10.2016

Galerija Škuc / 13. 10. 2016

12.10.2016

Lutkovno gledališče Ljubljana / 12. 10. 2016

12.10.2016

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana / 12. 10. 2016

12.10.2016

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana / 12. 10. 2016

11.10.2016

Plesni Teater Ljubljana / 11. 10. 2016

11.10.2016

Galerija Škuc / 11. 10. 2016

11.10.2016

Lana Zdravković, Katarina Stegnar, Maja Delak, Nataša Živković, Simona Semenič / Galerija Škuc / 11. 10. 2016

11.10.2016

Sodelavki Ana Grobler in Danaja Grešak / Galerija kuc / 11., 16. 10. 2016

10.10.2016

Maja Petrović-Šteger, Tania El Khoury / Galerija Škuc / 10. 10. 2016

10.10.2016

Katarina Mohar, Mateja Panter, Špela Kuhar in Polona Filipič / Knjigarna Azil / 10. 10. 2016

9.10.2016

Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad / 7. - 9. 10. 2016

9.10.2016

Pritličje - sprehod po Ljubljani / 7. - 9. 10. 2016

8.10.2016

Menza pri koritu - AKC Metelkova mesto / 8. 10. 2016

8.10.2016

Menza pri koritu - AKC Metelkova mesto / 8. 10. 2016

8.10.2016

Udeleženke_ci: Leja Jurišić, Jatun Risba, Gregor Kamnikar, Nataša Živković, Estela Žutić, Marko Gutić Mižimakov, Katjuša Kovačič, Danijela Zajc, Vera Stanković / Plesni Teater Ljubljana / 8. 10. 2016

7.10.2016

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana / 7. 10. 2016

7.10.2016

Udeleženke_ci: Jatun Risba, Ina Puntar, Tina Dobaj, Andrej Hrvatin, Gregor Kamnikar, Yulya Molina, Marko Gutić Mižimakov, Katjuša Kovačič, Beno Gec, Samo Kutin, Ana Kravanja / Center kulture Španski borci / 7. 10. 2016

6.10.2016

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana / 6. 10. 2016

6.10.2016

Galerija Škuc / 6. 10. 2016

6.10.2016

Otvoritev / Galerija Škuc / 6. 10. 2016

5.10.2016

Terence Davies: Tiha Strast / film
Metka Krašovec, Miklavž Komelj, Veronika Dintinjana, Regina Guimarães, Tadeja Spruk, Nada Vodušek: Vsak hip poslednji hip / pogovor o delu Emily Dickinson

Kinodvor / 5. 10. 2016

4.10.2016

Soustvarjalci in izvajalci: Žigan Kranjčan, Katja Legin, Kaja Lorenci, Dejan Srhoj, Nataša Živković  / Stara mestna elektrarna / 4. 10. 2016

4.10.2016

Otvoritev instalacije in pogovor s Claire Atherton, Regina Guimarães, Tina Poglajen / MSUM / 4. 10. 2016

3.10.2016

Premiera filma, pogovor s Claire Atherton in otvoritev festivala / Kinodvor / 3. 10. 2016

3.10.2016

Kinodvor / 3. 10. 2016

27.9.2016

Predfestivalski piknik / Predstavitev programa / Ustvarjanje / Rog / 27. 9. 2016

15.10.2015

Klub Gromka, 15.10.2015

15.10.2015

Klub Gromka, 15.10.2015

15.10.2015

Gledališče Glej, 15.10.2015

15.10.2015
14.10.2015

Kinodvor, 14.10.2015

14.10.2015

Plesni teater Ljubljana, 14.10.2015