Urnik

ponedeljek, 3. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 Najin svet Kinodvor
20:30 No Home Movie Kinodvor
22:30 Pogovor s Claire Atherton Kinodvor
23:30 Otvoritvena zabava Kinodvor
torek, 4. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
18:00 La Chambre / Soba +MSUM, Prepih
20:00 Morda na videz kdaj kot vsi ljudje Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
sreda, 5. oktober, 2016 - nedelja, 16. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
09:00 - 19:00 Ženski mural, mitohondrijski zid AKC Metelkova mesto
10:00 - 18:00 La Chambre / Soba +MSUM, Prepih
sreda, 5. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Tiha strast Kinodvor
21:15 Vsak hip poslednji hip Kavarna Kinodvor
četrtek, 6. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
16:00 Mrežni muzej Galerija Škuc
16:30 O arhivih in čustvih Galerija Škuc
20:00 Pokaži in povej Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
petek, 7. oktober, 2016 - nedelja, 16. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
12:00 - 20:00 Mrežni muzej Galerija Škuc
petek, 7. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
14:00 - 20:00 Avto dekonstrukcija Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad
15:00 - 20:00 Spomin Galerija Škuc
15:00 - 19:00 Zvok v performansu Center kulture Španski borci (velika dvorana)
16:00 - 19:00 Hoditi:Držati Pritličje - sprehod po Ljubljani
21:00 Posmrtno življenje Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
23:00 DJ Tristiana & DJ Nulla Pritličje
sobota, 8. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 16:00 Avto dekonstrukcija Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad
11:00 - 17:00 Hoditi:Držati Pritličje - sprehod po Ljubljani
12:00 - 17:00 Spomin Galerija Škuc
12:00 - 15:00 Vse se ujema Plesni Teater Ljubljana
15:00 Jeanne Dielman, 23 Quai du Commerce, 1080 Bruxelles Slovenska kinoteka
15:00 Saute ma Ville / Poči moje mesto Slovenska kinoteka
16:00 Najin svet Kinodvor
22:00 Nič več radijske tišine Menza pri koritu - AKC Metelkova mesto
23:00 Izmišljeno bitje Menza pri koritu - AKC Metelkova mesto
nedelja, 9. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
09:00 - 15:00 Avto dekonstrukcija Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad
11:00 - 17:00 Hoditi:Držati Pritličje - sprehod po Ljubljani
12:00 - 17:00 Spomin Galerija Škuc
15:00 Najin svet Kinodvor
18:30 Hoditi:Držati Pritličje
20:00 Biofikcija Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
ponedeljek, 10. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 Ljubljana - mesto žensk Knjigarna Azil
17:00 - 23:59 Digitalni KupleRaj Aksioma - Projektni prostor
19:00 Kako mislimo mrtve, njihova telesa in telesne ostanke Galerija Škuc
torek, 11. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
12:00 - 17:00 Feministični WikiMaraton 2016 Galerija Škuc
17:00 - 23:59 Digitalni KupleRaj Aksioma - Projektni prostor
18:00 Kako uprizoriti življenje oz. ali obstaja življenje izven umetnosti? Galerija Škuc
20:00 Idemo ispočetka / Gremo od začetka Galerija Škuc
21:00 Kalipso Plesni Teater Ljubljana
sreda, 12. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
16:00 - 20:00 Pismo za Haseebo Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
16:00 - 20:00 Jagodna polja za vedno Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
16:00 - 20:00 Vrtovi govorijo Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
17:00 - 23:59 Digitalni KupleRaj Aksioma - Projektni prostor
19:00 Tok Lutkovno gledališče Ljubljana
četrtek, 13. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
16:00 - 20:00 Vrtovi govorijo Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
17:00 - 23:59 Digitalni KupleRaj Aksioma - Projektni prostor
20:00 M Galerija Škuc
petek, 14. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
16:00 - 20:00 Vrtovi govorijo Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
18:00 Predavanje umetnice Galerija Škuc
20:30 Rekviem za prihodnost Lutkovno gledališče Ljubljana
23:00 DJ Damaris Pritličje
sobota, 15. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
11:00 - 18:00 Vrtovi govorijo Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
19:00 Rekviem za prihodnost Lutkovno gledališče Ljubljana
21:00 Akt preoblačenja Galerija Škuc
23:00 Elektro inštalacije 2.0 Pritličje
nedelja, 16. oktober, 2016
Ura Projekt Kraj dogodka
11:00 - 18:00 Vrtovi govorijo Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
12:00 - 17:00 Feministični WikiMaraton 2016 Galerija Škuc
18:00 Zaključni piknik AKC Metelkova mesto