Urnik

torek, 22. marec, 2011 - sreda, 23. marec, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Večna medikacija Klub Gromka, AKC Metelkova mesto, Ljubljana
sreda, 28. september, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Neke druge zgodbe (Some Other Stories) Kinodvor
sreda, 5. oktober, 2011 - sobota, 15. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
COWeb
sreda, 5. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 - 23:00 Gradnja svetle prihodnosti (Building A Bright Future) Galerija Škuc
20:00 - 23:00 Preobrazba (Transmogrification) Galerija Škuc
20:00 - 21:00 Absceno: Mlada ženska plemena Tupinomos iz »Vode, ki skriva samo sebe« se danes poroči (Abscene: A young female of the Tupinomos tribe from “Water Which Hides Itself” says »I do« today) Galerija Škuc
20:00 - 21:00 XXX YU Galerija Škuc
20:00 UROK Galerija Škuc
21:00 - 21:15 Uročila sem te (I Put A Spell On You) Galerija Škuc
četrtek, 6. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
14:00 - 16:00 Okrogla miza z umetnicami razstave Urok Galerija Škuc
17:00 - 18:00 Ljubezen, umetnost in ženske Galerija Škuc
20:00 Taktike preživetja (Survival Tactics) Plesni teater Ljubljana
21:00 Uvod v filmski program Slovenska kinoteka
21:00 India Song Slovenska kinoteka
21:00 Nadalandija Slovenska kinoteka
petek, 7. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 12:00 Liz Aggiss: Delavnica Taktike preživetja Plesni teater Ljubljana
15:00 - 18:00 V mestu (In the City) Galerija Škuc
15:30 - 17:00 T-shit – V tem trenutku Novi trg pri vodnjaku
16:00 - 20:00 Obleke za ILUZIJE (ILLUSION Dresses) Park Tabor
16:00 Obleke za DREVESA (TREE Dresses) Park Tabor
17:00 - 21:00 Terezias (Teresias) Galerija Kapelica
17:30 - 18:30 Sirene (Mermaids) Novi trg pri vodnjaku
18:30 - 19:00 Rekviem za izgubljeno deželo (Requiem for a lost land / Requiem para una tierra perdida) Galerija Škuc
19:15 - 19:35 Prikazovanje Device Marije (Apparition of Virgin Mary) Mestni trg 15
20:00 - 20:30 Ma√15' {idiosinkrazija}| sin x= ly-fx²¯( Ma√15' {idiosyncrasy}| sin x= ly-fx²¯) Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
21:00 CHINAWOMAN Gala hala – Metelkova mesto
sobota, 8. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
12:00 - 16:00 Obleke za ILUZIJE (ILLUSION Dresses) Park Tabor
17:00 Jutri bo bolje (Jutro będzie lepiej) Kinodvor
19:00 Uničiti, je rekla (Détruire dit-elle) Slovenska kinoteka
20:00 - 20:30 Ma√15' {idiosinkrazija}| sin x= ly-fx²¯( Ma√15' {idiosyncrasy}| sin x= ly-fx²¯) Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
21:00 Baxter, Vera Baxter Slovenska kinoteka
nedelja, 9. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 14:00 Obleke za ILUZIJE (ILLUSION Dresses) Park Tabor
15:00 Jutri bo bolje (Jutro będzie lepiej) Kinodvor
17:00 - 21:00 ODER ŽENSK (IN MOŠKIH) 2011 Trubarjeva hiša literature
19:00 Agata ali neskončna branja (Agathe et les lectures illimitées) Slovenska kinoteka
21:00 Otroci (Les enfants) Slovenska kinoteka
ponedeljek, 10. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
16:00 - 18:00 Delavke med svobodo, izbiro in revščino Galerija Škuc
18:30 - 19:30 12 – 15% Galerija Škuc
21:00 Avatar Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
22:00 Atlantski človek (L'homme Atlantique) Slovenska kinoteka
torek, 11. oktober, 2011 - četrtek, 13. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
13:00 - 18:00 Delavnica kabareta z javno predstavitvijo Klub Gromka, Metelkova Mesto.
torek, 11. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
13:00 - 20:00 La Pocha Nostra – delavnica o performansu mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
19:00 - 20:30 IVA BITTOVÁ s kitaristom VLADIMÍRJEM VÁCLAVEKOM Klub CD – Cankarjev dom
21:00 Sodoma in Gomora (Sodom and Gomorrah) Kulturni center Tobačna 001 / MGML
22:00 Modna revija Abrakadabra (Abracadabra Fashion Show) Kulturni center Tobačna 001 / MGML
sreda, 12. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
13:00 - 20:00 La Pocha Nostra – delavnica o performansu mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
18:00 Mit in infrastruktura (Myth and Infrastructure) Gledališče Glej
19:00 Mit in infrastruktura (Myth and Infrastructure) Gledališče Glej
19:00 - 20:30 Povej svojo zgodbo, ptičica (Tell Your Story, Little Bird) Slovenska kinoteka
19:30 - 20:30 Nihče ni nedolžen (Nitko nije nevin) Plesni teater Ljubljana
20:00 Mit in infrastruktura (Myth and Infrastructure) Gledališče Glej
21:00 - 22:30 Leninovi otroci Slovenska kinoteka
22:30 DJ BRAT in SESTRA Menza pri koritu, Metelkova mesto
četrtek, 13. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Mit in infrastruktura (Myth and Infrastructure) Gledališče Glej
19:00 - 20:30 Prepovedano (Forbidden) Slovenska kinoteka
20:00 Mit in infrastruktura (Myth and Infrastructure) Gledališče Glej
21:00 - 22:30 Kraljestvo žensk (Kingdom of Women) Slovenska kinoteka
21:00 - 22:30 Izgubljena domovina (Errant Home) Slovenska kinoteka
21:00 - 22:00 La Pocha Remix: Psiho-magične akcije za narobe svet (La Pocha Remix: Psycho-Magic Actions For a World Gone Wrong) Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
petek, 14. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
13:00 - 22:00 Delavnica kabareta z javno predstavitvijo Klub Gromka, Metelkova mesto
18:00 Mit in infrastruktura (Myth and Infrastructure) Gledališče Glej
19:00 Mit in infrastruktura (Myth and Infrastructure) Gledališče Glej
19:00 - 21:00 Hirošima, ljubezen moja (Hiroshima mon amour) Slovenska kinoteka
21:00 - 22:30 SOAP&SKIN s skupino Center urbane kulture Kino Šiška
23:00 Kabaret performans delavnice Marise Carnesky & Raspa Thorneja Klub Gromka – Metelkova mesto
sobota, 15. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Prvi Zakon B.K. Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
21:00 Stegn se Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
petek, 21. oktober, 2011
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 Murder, My Sweet Galerija Vžigalica