Foto galerije s Festivala

24.10.2011

Urok, mednarodna skupinska razstava, kurator Predrag Pajdic; Galerija Škuc, 5.-24.10. 2011

21.10.2011

Meta Grgurevič & Urša Vidic: Murder, My Sweet, odprtje razstave, Galerija Vžigalica, 21.10.2011

15.10.2011

Katarina Stegnar: Stegn se, performans, Stara elektrarna, 15.10.2011

15.10.2011

Barbara Kukovec - Prvi zakon B.K., performans, Stara elektrarna, 15.10.2011

14.10.2011

"Povezovalka: Marisa Carnesky; nastopajoči:"Jasmina Klančar & Tanja Cirman, Tina Janežič, Nataša Regovec, Mojca Žorž, Leonora Matiči, Slavko Trivković in Tea Eric Dean Scott, Mojca Žorž, Senka Božič, Damjan M. Trbovc, Sanja Muzek, Carlos Pascual, Matic Bobnar, Tina Janežič, Tanja Cirman, Slavko Trivković, Tea Vidmar, Laura Zafred, Maruša Geymayer-Oblak, Leonora Matići, Jasmina Klančar, Kaja Balog, Nataša Regovec", Klub Gromka, 14.10.2011

14.10.2011

Kino Šiška, 14.10.2011

13.10.2011

LA POCHA NOSTRA / (Guillermo Gomez-Peña, Violeta Luna & Erica Mott): La Pocha Remix: Psiho-magične akcije za narobe svet, performans, Stara mestna elektrarna, 13.10.2011

13.10.2011

Pogovor z Amal Ramsis, avtorico filma Prepovedano (Forbidden) in ena od selektoric letošnjega festivalskega filmskega programa; Slovenska kinoteka, 13.10.2011

12.10.2011

Marisa Carnesky & Rasp Thorne: delavnica kabareta, Klub Gromka, 11.-14.2011

12.10.2011

Menza pri koritu, 13.10.2011

12.10.2011

Nataša Mihoci: Nihče ni nedolžen, plesna predstava, PTL, 12.10.2011

12.10.2011

Miwa Matreyek - Mit in infrastruktura, performans z interaktivno instalacijo, Gledališče Glej, 12.10.2011

11.10.2011

Stara elektrarna, 11.-12.10.2011

11.10.2011

Justyna Koeke: Modna revija Abrakadabra, performans, Kulturni center Tobačna 001 / MGML, 11.10.2011

11.10.2011

JUSTYNA KOEKE : Sodoma in Gomora, performans - instalacija , Kulturni center Tobačna 001 / MGML, 11.10.2011

11.10.2011

IVA BITTOVÁ s kitaristom VLADIMÍRJEM VÁCLAVEKOM, Cankarjev dom, 11.10.2011

10.10.2011

Erre que erre / Mariangeles G. Angulo & Román Torre - AVATAR, plesna predstava, Stara elektrarna, 10.10.2011

10.10.2011

Lidija Vasiljević,  Violeta Anđelković: 12 – 15% , film; pogovor z Lidijo Vasiljevic, moderira Vesna Leskošek; Galerija Škuc, 10.10.2011

10.10.2011

Vesna Leskošek, Renata Salecl, Mojca Pungerčar: Delavke med svobodo, izbiro in revščino, okrogla miza ; Galerija Škuc, 10.10.2011

Patricija Dodič
9.10.2011

Trubarjeva hiša literature, 9.10.2011

9.10.2011

ÁINE PHILLIPS  - Obleke za ILUZIJE, trajajoči performans; Park Tabor & po mestu; 7.-9.10. 2011

8.10.2011

Dasniya Sommer - Ma√15' {idiosinkrazija}| sin x= ly-fx²¯, performans, Stara elektrarna, 8.10.2011

7.10.2011

Chinawomen, koncert, Gala Hala, Akc Metelkova mesto, 7.10.2011

7.10.2011

Sandra Sterle - Prikazovanje Device Marije (Apparition of Virgin Mary), performans / multimedia performance, Mestni trg 15, 7.10.2011

7.10.2011

Violeta Luna - Rekviem za izgubljeno deželo, Galerija Škuc, 7.10.2011

7.10.2011

Justyna Koeke - Sirene (Mermaids), živa skulptura & performans, Kavarna LP, 7.10.2011

7.10.2011

Heather Cassils - Terezias (Teresias), trajajoči performans, Galerija Kapelica, 7.10.2011

7.10.2011

Barbara Kapelj Osredkar, Ines Šimunić: T-shit – At This Moment, umetniška akcija, Galerija Škuc, 7.10.2011

6.10.2011

Kinoteka, 6.-30.11.2011

6.10.2011

Liz Aggiss: Taktike preživetja, performans, PTL, 6.10.2011

6.10.2011

Katarina Majerhold: Ljubezen, umetnost in ženske, predavanje, Galerija Škuc, 6.10.2011

6.10.2011

Lana Zdravković, Alicia F.,  Nina Thilas-Mohs, Alexandra Eldrige, Predrag Pajdić, Milijana Babić, Carolyn Cowan, Nathália Mello, Hrafnhildur Benediktsdóttir, Rose-Gabriel De La Lyre, Galerija Škuc, 6.10.2011

5.10.2011

NATHÁLIA MELLO - Absceno: Mlada ženska plemena Tupinomos iz »Vode, ki skriva samo sebe« se danes poroči, performans; Otvoritev mednarodne skupinske razstave Urok, Galerija Škuc, 5.10.2011

5.10.2011

Lana Zdravković (Kitch) - XXX YU, performans; Otvoritev mednarodne skupinske razstave Urok,  Galerija Škuc, 5.10.2011

5.10.2011

Nina Thilas-Mohs, Alicia F. - Uročila sem te, performans; Otvoritev mednarodne skupinske razstave Urok, Galerija Škuc, 5.10.2011,

5.10.2011

Hrafnhildur Benediktsdóttir - Preobrazba, performans; Otvoritev mednarodne skupinske razstave Urok; Galerija Škuc, 5.10.2011

5.10.2011

MILIJANA BABIĆ - Gradnja svetle prihodnosti, kolektivni performans; Otvoritev mednarodne skupinske razstave Urok, Galerija Škuc, 5.10.2011

5.10.2011

Otvoritev mednarodne skupinske razstave Urok / Opening of the international group exhibition Spellbound, kurator / curated by Predrag Pajdic; Galerija Škuc, 5.10.2011

30.9.2011

performans, Galerija Simulaker, Novo mesto, 30.9.2011

28.9.2011

Okrogla miza s Štefko Kučan, dr. Gabi Čačinovič Vogrinčič, Hanno Slak, Lano Zdravković in Dejo Crnović, moderatorka Vanja Pirc; Kinodvor, 28.9.2011