Urnik

petek, 8. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Ditka Haberl Linhartova dvorana – Cankarjev dom
21:30 Marcella and The Forget Me Nots
sobota, 9. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 Buda se je zrušil od sramu (Buda Az Sharm Foru Rikht / Buddha Collapsed out of Shame) Kinodvor – Kinobalon
20:00 Druga soba (The Other Room) Gledališče Glej
21:00 Umazani dnevniki (Dirty Diaries) / Osebne porno provokacije trinajstih Švedinj Kinodvor
nedelja, 10. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
15:00 Buda se je zrušil od sramu (Buda Az Sharm Foru Rikht / Buddha Collapsed out of Shame) Kinodvor – Kinobalon
17:00 Življenjski znaki (Les signes vitaux / Vital Signs) Kinodvor
20:00 Torek Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
22:00 Lauren Newton / Joëlle Léandre Klub Gromka – AKC Metelkova mesto
ponedeljek, 11. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
18:00 Druga soba (The Other Room) Gledališče Glej
19:30 VELIKE PUNCE POČNEJO VELIKE STVARI (BIG GIRLS DO BIG THINGS) Plesni Teater Ljubljana
21:00 Hotel »Zelo dobrodošli« (Hotel Very Welcome) Kinodvor
torek, 12. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
11:00 - 14:00 The Physical Voice / Delavnica / Vodi Nicole Beutler Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
17:30 DakhaBrakha Klub CD – Cankarjev dom
20:00 Korak naprej, dva koraka nazaj Mestni trg 15 / Galerija Škuc
22:00 Laser Koto Galerija Škuc
sreda, 13. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 14:00 Guerrilla Girls on Tour- dvodnevna delavnica Menza pri koritu – AKC Metelkova mesto
17:00 - 19:00 Program kratkih filmov Kinodvor
20:00 2: Dialog z Lucindo (2: Dialog With Lucinda) / Večer dveh plesov Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
23:55 Tromostovje Tromostovje
četrtek, 14. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 14:00 Guerrilla Girls on Tour- dvodnevna delavnica Menza pri koritu – AKC Metelkova mesto
15:00 Guerrilla Girls on Tour- dvodnevna delavnica Javni prostor / ulični performans
17:00 - 19:00 Rasizem, Evropa, Kapital, Queer Kinodvor
20:00 Smeh (Lachen / Laugh) Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
22:00 Stereo Total Center urbane kulture Kino Šiška
petek, 15. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
14:00 - 21:00 Hairoism Galerija Škuc
14:00 - 18:00 Padanje po stopnicah (Stair Falling) Gruberjeva palača
20:00 - 21:00 Orakelj (Oracle) Galerija Škuc
22:30 HK119 Menza pri koritu – AKC Metelkova mesto
23:59 Umazani dnevniki (Dirty Diaries) / Osebne porno provokacije trinajstih Švedinj Kinodvor
sobota, 16. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
20:00 Če lahko prenašate vročino: zgodovina žensk in hrane (If You Can Stand the Heat: The History of Women and Food) Linhartova dvorana – Cankarjev dom
nedelja, 17. oktober, 2010
Ura Projekt Kraj dogodka
13:00 Predstavitev festivala FEM Kinodvor
19:00 - 20:00 Stegn se Gledališče Glej
20:00 Tihožitje