Urnik

petek, 9. oktober, 2009 - nedelja, 18. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
19:00 - 11:00 Ženske brez moških (Zanan Bedoone Mardan/Women Without Men) Kinodvor
petek, 9. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
21:00 Bujrum, izvolite Kinodvor
23:00 CHICKS ON SPEED Gala hala, AKC Metelkova mesto
sobota, 10. oktober, 2009 - sobota, 17. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
Tablice smrtnosti Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
sobota, 10. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 18:00 Buscandose el Pan Galerija Spomeniškovarstveni center
17:00 Pina Bausch: bojevanje s telesnimi normami Kiberpipa
20:00 Nomadness Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
22:30 KITCH Menza pri koritu, AKC Metelkova mesto
22:30 ŠKRIP ORKESTRA Menza pri koritu, AKC Metelkova mesto
nedelja, 11. oktober, 2009 - ponedeljek, 12. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
Brez naslova Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
nedelja, 11. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
10:00 - 18:00 Buscandose el Pan
17:00 Iskanje ravnotežja Kreatorij DIC
19:00 Kaj je ljubezen Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
22:30 KARAVANA ILUZIJ Menza pri koritu, AKC Metelkova mesto
ponedeljek, 12. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
12:00 Enosekundni ščit Javni prostor
12:00 Mehičanka išče delo v Ljubljani Javni prostor
18:00 Poetest Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
19:00 Dnevno življenje Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
torek, 13. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
15:00 Feministična uprizoritvena umetnost: Avtobiografija in telo Kiberpipa
18:00 Dobrodošli / Welcome / Willkommen Center in galerija P74
18:00 Oktofonični dnevnik Center in galerija P74
18:00 Razstava video del Center in galerija P74
19:00 Potovanje v zaboju Center in galerija P74
19:00 Izkrcanje (The Landing) Kinodvor
19:00 Ljubezen (Jai) Kinodvor
19:00 Pozdrav Kubi (SalutLes Cubains) Kinodvor
19:00 Roditi se znova (Nacer de Nuevo) Kinodvor
20:30 MERCEDES PEÓN Klub CD, Cankarjev dom
sreda, 14. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 Nomadska mošeja ZRC SAZU
19:00 Agnèsine plaže (Les plages d'Agnès) Kinodvor
21:00 GIRL MONSTER Menza pri koritu, AKC Metelkova mesto
četrtek, 15. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
18:00 - 20:00 Reflektor name (Via Nova - del cikla performansov Vie Negative) Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
18:00 - 20:00 Orožje / Nataliteta Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
19:00 V igri (Ich gehe jetzt rein/In the Game) Kinodvor
20:00 El Llac de les Mosques (Jezero muh) Center urbane kulture Kino Šiška
23:00 CHRISTINE SEHNAOUI & MAGDA MAYAS Menza pri koritu, AKC Metelkova mesto
petek, 16. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
18:00 - 20:00 Strije Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
19:00 Ob cesti majhen otrok (Pitkin tietä pieni lapsi/A Long the Road Little Child) Kinodvor
21:30 DIAMANDA GALÁS Center urbane kulture Kino Šiška
sobota, 17. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 Jama rumenega psa (Die Höhle des gelben Hundes) Kinodvor
21:00 Chimurenga (boj, jok, revolucija) Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana
nedelja, 18. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
17:00 Jama rumenega psa (Die Höhle des gelben Hundes)
21:00 Za konec časa Kinodvor
torek, 20. oktober, 2009
Ura Projekt Kraj dogodka
Oktofonični dnevnik
Razstava video del